Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

ПЕДАГОГ ГЛИНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ. ОКСАНА ЧИЖЕНКО УВІЙШЛА В ТРІЙКУ НАЙКРАЩИХ ВЧИТЕЛІВ ХІМІЇ СУМЩИНИ

Голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Оленою ШАПОВАЛОВОЮ привітав лауреатів і переможця І і ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»

Найкращі педагоги Роменщини були нагороджені грамотами відділу освіти Роменської районної державної адміністрації та подарунками.  

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2020», організований з метою підвищення престижу професії вчителя, сприяння висвітленню, впровадженню, використанню досвіду роботи кращих учителів, проходив у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта» та «Хімія».

Особливістю проведення цьогорічного професійного конкурсу вчителів є розподіл по зонах. Для педагогів закладів загальної середньої освіти Роменського району були визначені зони проведення: м. Ромни (номінація «Початкова освіта», «Зарубіжна література»), смт Липова Долина (номінація «Хімія»), м. Буринь («Образотворче мистецтво»). 

Під час першого (зонального) туру конкурсанти показали свої фахові знання з предмета, педагогіки, методики, психології, пройшли різні конкурсні випробування, провели уроки. Учасники конкурсу проявили достатню педагогічну майстерність, професіоналізм, ерудицію, творчість.

У фіналі І (зонального) туру конкурсу «Учитель року – 2020», який відбувався наприкінці 2019 року, педагоги закладів загальної середньої освіти Роменщини продемонстрували професійну та авторську майстерність.

За результатами всіх конкурсних випробувань І етапу лауреатами стали: у номінації «Початкова освіта» Віта ЛУЦЬ (ІІ місце), у номінації «Образотворче мистецтво» – Олена КОСТЮЧЕНКО (ІІ місце), у номінації «Зарубіжна література» – Оксана КАЛЕНСЬКА (ІІ місце). Переможцем І етапу у номінацї «Хімія» стала вчителька Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. Оксана ЧИЖЕНКО, яка представляла наш район на обласному етапі.

У м. Суми з контрольною роботою, практичною роботою, методичним квестом, експериментальним завданням у хімічній лабораторії та уроком у незнайомому класі педагог Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. впоралась успішно. За результатами журі ІІ (регіональго) туру вчитель Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. Оксана Чиженко стала лауреатом всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» та увійшла до трійки найкращих вчителів хімії Сумщини.

«У реалізації освітньої реформи дуже важливою є творчість вчителя, і саме цей конкурс є класним інструментом для знаходження та нагородження креативних та фахових педагогів, котрі своїми неординарними підходами до навчального процесу змінюють школу», – наголосила начальник відділу освіти Роменської районної державної адміністрації Олена Шаповалова.« повернутися до списку новин