Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

МОЛОДЬ РОМЕНЩИНИ СПІЛКУВАЛАСЯ ПРО ВАЖЛИВЕ

Старшокласники району під час дружньої бесіди говорили про важливі питання, які сьогодні хвилюють молодь

Каріна ОХРІМЕНКО, випускниця Бобрицької ЗОШ, факультету класичних мов та французької Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ексголова районної молодіжної громадської організації «Рада старшокласників Роменщини», спілкувалася із школярами на соціально важливі теми: можливості участі у міжнародних проєктах Erasmus, EVS, AIESEC; волонтерство; інструменти знайомства із менталітетом інших народів та поділилася власним досвідом подорожей «із місією».

Учасники заходу дійшли висновку, що участь у міжнародних проєктах робить особистий досвід більш конкурентноспроможним в очах роботодавця (що важливо у майбутньому), поговорили про поради щодо вивчення іноземних мов.

Молодь відкрито ділилася ідеями та думками щодо згуртування класних та шкільних колективів. Креативні вправи-енерджайзери (energizers) та завдання на тім-білдінг (team-building) від ведучої сприяли знайомству та здружили учнів.

Підсумком заходу стало взаємне бажання його учасників розвиватися: вивчати іноземні мови, бути активними у громадському житті, будувати власне майбутнє, а ще – обов’язково зустрітися знову та поділитися новими ідеями.

??????« повернутися до списку новин