Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

У ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ ШКІЛ РОМЕНЩИНИ ПРОВОДЯТЬСЯ ІНТЕГРОВАНІ УРОКИ

На базі Хмелівського ліцею відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів (4 клас) загальноосвітніх навчальних закладів Роменського району з теми «Впровадження інтегрованого підходу в освітній процес початкової школи»

«Інтегрований урок – одна з нетрадиційних форм організації навчання учнів початкових класів. Він дає можливість вчителю розвивати творчі здібності школярів і викликати у них бажання вчитися», – зазначила методист методичного кабінету відділу освіти Роменської районної державної адміністрації Наталія БОНДАРЕНКО.  

Інтегрований урок з літературного читання та природознавства з теми «Краса та велич українських річок у літературному творі. Річки України. Будова річки» провела вчитель 4 класу Людмила КРИВОГУЗ.

У методичному діалозі вчителі початкових класів – Валентина МІРОШНИЧЕНКО, Людмила БІРЮК, Наталя РІЗВА, Тетяна КАЛУГА обговорили особливості проведення інтегрованих та бінарних інтегрованих уроків у початковій школі, поділилися досвідом використання творчих вправ та ігор на уроках літературного читання та  природознавства у початкових класах.

Учасники переглянули казку на екологічну тематику «Всі ми діти Землі – і дорослі і малі», яку підготували учні початкової школи.

По завершенню семінару-практикуму були підведені підсумки та прийняті відповідні рішення« повернутися до списку новин