Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

ЗРОСТАЄ ГІДНА ЗМІНА ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ РОМЕНЩИНИ

У Роменській районній бібліотеці ім. Й.Дудки відбулося підсумкове засідання журі 4- го районного літературно-мистецького конкурсу для дітей та молоді «Собори душ» ім. Й.Дудки

Компетентне журі у складі відомих на Роменщині літераторів, працівників культури і освіти відзначили активну участь у конкурсі учнівської молоді. 29 учасників із 11 учбових закладів району у трьох вікових категоріях від 8 до 18 років представили на розгляд журі широкий спектр літературних творів різнобічної тематики у творчих номінаціях «Поезія» та «Проза».

«У своїх творах учні продемонстрували добре володіння українською мовою, наявність цікавих сюжетів, досконалих рим, метафор, висловили свої думки та переживання з приводу доленосних подій, які відбуваються у нашій країні, оспівуючи красу рідної землі, історію краю», – відзначила голова журі директор Роменської районної бібліотеки ім. Й.Дудки Наталія РИБАЧОК.

Цього року до розгляду конкурсних робіт долучилася і Людмила РОМЕН поетеса, член Національної спілки письменників України.

Під час засідання організатори конкурсу також вирішили ряд питань щодо підготовки до проведення фіналу конкурсу та визначилися з форматом чергової збірки творів юних обдарувань.« повернутися до списку новин