Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

НА РОМЕНЩИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЦІЛЕСПРЯМОВАНА РОБОТА ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

«Круглий стіл» на тему «Скажи «СТОП» торгівцям людьми!» організували і провели для учнів 9-го та 11-го класів Пустовійтівської школи I-III ступенів фахівці Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

«Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році, стосується важливих питань сьогодення. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сучасного людства», – зазначила фахівець із соціальної роботи Центру Любов СОЛОНІНКО.

Учні ознайомилися з принципами запобігання торгівлі людьми, правилами безпечної поведінки для уникнення ситуацій торгівлі людьми, основними способами втягнення дітей в торгівлю людьми, поточними загрозами, пов'язаними з торгівлею людьми. Дітям детально розповіли про те, як діяти, якщо потрапив у біду.

Старшокласники переглянули соціальні відеоролики: «НІ» сексуальному рабству», «Запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей».

Інспектор з ювенальної провенції ГУНП Роменського відділу поліції в Сумській області Алла Кириченко, запрошена на захід, обговорила з підлітками тему «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Фахівці Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели також міні-лекції на тему «Дитина не товар» з учнями 4-го та 3-го класу. Для закріплення інформації діти намалювали плакат, де прикипіли «долоньки-протести» з термінами протидії торгівлі дітьми.

По закінченню заходу учасники отримали інформаційні картки та буклети «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства».« повернутися до списку новин