Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

НА РОМЕНЩИНІ ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Про демократичні засади виховання сучасної учнівської молоді велася мова під час регіонального семінару-практикуму для заступників директорів з виховної роботи відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міськвиконкомів, міських рад, ОТГ) «Учнівське самоврядування – школа демократії»

Семінар-практикум відбувся на базі опорного навчального закладу «Великобубнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Педагоги та учні Великобубнівської школи креативно у формі квесту презентували модель учнівського самоуправління, що діє у їхньому закладі, – президентсько-парламентську шкільну республіку. Учні представили результати роботи шкільних міністерств, провели інтерактив із представниками.

Учасники заходу взяли участь у практичному занятті «Формування лідерських якостей учнів у системі шкільного учнівського самоврядування», майстер-класі «Eco Torba своїми руками», обговорили актуальні питання формування демократичного виховного середовища закладу освіти, визначилися з дієвими інструментами соціалізації школярів у суспільстві, поділилися власним досвідом організації роботи органів шкільного самоврядування.

Семінар-практикум відбувся за участю методиста з виховної роботи навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяни БЛУЖАН та модераторства методиста з управлінської діяльності навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Інни ІВАЩЕНКО.« повернутися до списку новин