Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

ЮНИХ ЛІТЕРАТОРІВ РОМЕНЩИНИ НАГОРОДЖЕНО У ФІНАЛІ РАЙОННОГО ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОГО КОНКУРСУ

Талановиті українські патріоти, учасники 4-го районного літературно-мистецького конкурсу для дітей та молоді «Собори душ» імені Йосипа Дудки, єдині соборністю душ у любові до рідної землі, рідного слова, української мови

На цьому наголосив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТРІНОВ під час фінальних урочистостей конкурсу, що відбулися у широкому колі представників органів влади, галузей освіти та культури та громадськості у день народження нашого славного земляка, вчителя і поета, Йосипа Дудки.

«Звичайно, попереду ще багато років навчання, творчого зростання, праці над собою і словом, але ж і творчого успіху, бо діти уміють вже зараз бачити красу навколишнього світу, цінувати її і щедро ділитися нею з оточуючими», – зазначив посадовець.

Цього року у літературно-мистецькому конкурсі «Собори душ» взяли участь 29 учасників із 11 учбових закладів Роменського району.

За словами голови журі конкурсу, директора Роменської районної бібліотеки ім. Йосипа Дудки Наталії РИБАЧОК, учасники конкурсу – різні за віком та художніми вподобаннями, тож їхні твори різняться стилем, тематикою, образністю, особистим світосприйняттям, маленькими творчими відкриттями рідного слова – себто тим, що і засвідчує майстерність автора, оригінальність робіт, сповнених життєвої мудрості, любові до людей.

Вітаючи фіналістів конкурсу, голова Роменської районної ради Віктор ПЕРЕВАРУХА зазначив, що юні автори продемонстрували певний рівень майстерності, а головне – любов до рідної землі, повагу до її історії, схвильованість подіями сьогодення.

Член журі конкурсу Любов МАТУЗОК, поетеса, член Національної спілки письменників України, запросила учнівську молодь на письменницький майстер-клас.

Вчитель, філолог, голова районної організації ветеранів України, виконавчий директор ГО «Роменське земляцтво», донька поета Йосипа Дудки Надія КАРПЕНКО запропонувала створити міськрайонну літературну студію для дітей та молоді у Роменській районній бібліотеці ім. Йосапа Дудки.

Учасники 4-го районного літературно-мистецького конкурсу отримали дипломи та збірку «Наші собори душ».

Окрасою свята стали прочитані юними конкурсантами власні твори, а також пісні і танці у виконанні переможниць конкурсу Владислави ЮРЧЕНКО, Альбіни та Каріни ГВОЗДЕЦЬКИХ.

Літературно-мистецький конкурс «Собори душ» подарував його учасникам радість спілкування з різними авторами, дав можливість слідкувати за їхнім творчим зростанням, радіти успіхам колишніх учасників, відкрити нові таланти, відзначити сильніших.

??????« повернутися до списку новин