Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

РОМЕНЩИНА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО МІЖНАРОДНОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Соціальна акція «16 днів проти насильства» – щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини

«Люди мають право жити в середовищі без агресії та насилля. Агресивна поведінка не сприяє доброзичливим стосункам серед однолітків, вона шкодить здоров’ю всіх учасників суперечки. Задля безпеки і збереження здоров’я важливо навчитися протидіяти агресивній поведінці й припиняти насилля», – наголосила психолог Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Катерина МАРТИНЕНКО під час інформаційно-профілактичних заходів з учнівською молоддю Хмелівського НВК та Рогинської ЗОШ I-III ступенів.

Під час інтегрованого заняття діти дізналися про види насильства, обговорили шляхи виходу з конфліктної ситуації, ознайомилися з адміністративною відповідальністю за вчинення чи приховування булінгу в навчальному закладі, переглянули презентацію «Мій улюблений світ без насильства!».

Учні Рогинської ЗОШ взяли участь в анкетуванні «Моє життя в сім’ї та школі», а Хмелівського НВК – активно відшукали відповіді на запитання гри-квесту «Ні насильству!», отримали інформаційні буклети «Стоп насильство».

Фахівцями Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводиться інформаційна та профілактична робота щодо запобігання насильству в будь-якому його прояві. До акції «16 днів проти насильства» долучились усі загальноосвітні школи Роменського району.« повернутися до списку новин