Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

ВЧИТЕЛІ ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ» ПОДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ РОБОТИ

Сьогодні патріотичне виховання учнівської молоді є складовою усього освітнього процесу

«Основна мета уроків із предмета «Захист Вітчизни» – набуття молодими громадянами соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків, формування особистісних рис громадянина Української держави», – зазначив методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Микола СИРОМЛЯ, відкриваючи районний семінар-практикум для вчителів предмета «Захист Вітчизни» закладів загальної середньої освіти району.

Семінар «Формування громадянської відповідальності та ключових життєвих компетенцій на уроках предмета «Захист Вітчизни» відбувся у Рогинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Відповідно до програми семінару його учасники переглянули та проаналізували урок в 11 класі з розділу «Основи цивільного захисту» на тему «Навчання учнів вмінню застосовувати засоби індивідуального захисту і діяти у надзвичайних ситуаціях». Його провів на високому рівні вчитель Рогинської ЗОШ Геннадій БОБРО, професійно поєднавши ефективні форми і методи навчання.

Учні та вчителі Рогинської ЗОШ провели екскурсію у шкільному фотомузеї «Рогинці та рогинчани», а також виховний захід «Україна – територія гідності», приурочений Дню Збройних Сил України, під час якого звучали патріотичні вірші та пісні, було вшановано світлу пам’ять усіх, хто поліг у боротьбі за незалежність України.

Підбиваючи підсумки семінару, його учасники відзначили належну підготовку заходу та зазначили, що адміністрацією, педагогічним та учнівським колективами Рогинської ЗОШ проводиться значна робота із виховання справжніх патріотів, свідомих громадян нашої держави.« повернутися до списку новин