Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

ВЧИТЕЛІ-СЛОВЕСНИКИ РОМЕНЩИНИ ОПАНОВУВАЛИ ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ

З метою формування самостійності та ініціативності школярів учителі української мови та літератури Роменського району зібралися для обговорення оптимальних шляхів упровадження в практику інноваційних педагогічних технологій

Керівник районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Тетяна ШЕЯН розповіла про інтернет-ресурси на допомогу вчителю та учням при закріпленні програмового матеріалу.

Досвідом роботи із зазначеного питання поділилася вчитель Біловодської ЗОШ І-ІІІ ступенів Світлана ПРАСОЛ під час майстер-класу «Соціалізація особистості засобами вебквесту на уроках мови. Ноосферний підхід. Ліна Костенко, «Крила». Ідеал духовно багатої людини».

Учасники семінару обговорили питання підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, отримали рекомендації від методиста методичного кабінету відділу освіти Роменської районної державної адмінстрації Дарини КАРПИНСЬКОЇ щодо психологічних аспектів розв’язання цієї проблеми.

Під час підбиття підсумків заходу педагоги прийняли слушні рішення, розробили рекомендації щодо ефективного впровадження інноваційних технологій під час уроків та позакласної роботи з учнями, а також щодо якісної підготовки школярів до ДПА та ЗНО-2020.« повернутися до списку новин