Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

НА РОМЕНЩИНІ СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Традиційно в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, в закладах загальної середньої освіти району проводиться Всеукраїнський тиждень права

Головні завдання Тижня – підвищення загального рівня правової культури учнівської молоді, набуття необхідного рівня правових знань, формування поваги до закону та прав людини, забезпечення доступу до джерел правової інформації.

У рамках тижня в закладах освіти Роменщини проведено всеукраїнський урок «Права людини», під час якого висвітлено питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини та основні механізми їх захисту.

З метою запобігання дискримінації та насильству в школах оформлено стенди, випущено стіннівки, організовано та проведено конкурси малюнків, ігри, брейн-ринги, години спілкування, перегляд та обговорення фільмів з правової тематики.

Всеукраїнський тиждень права сприяє вихованню нового покоління українців, для яких права та свободи – основоположна цінність суспільних відносин.« повернутися до списку новин