Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

ЯК ЕФЕКТИВНО ОРГАНІЗУВАТИ НАВЧАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ З УЧНЯМИ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ: НА СУМЩИНІ ВІДБУЛАСЬ СЕЛЕКТОРНА НАРАДА

Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 13 березня 2020 року проведено відеоселекторну нараду з керівниками органів управління освітою,  закладів професійної (професійно-технічної) освіти, інтернатних закладів з питань забезпечення проведення навчальних занять з учнями під час запровадження карантину в закладах освіти

Про важливість самоорганізації в таких умовах та умілої організації роботи з дітьми, батьками зазначила директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА. Посадовець також наголосила на необхідності розроблення чіткої інструкції для батьків щодо організації навчання під час карантину.

Вікторія Гробова інформувала, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 11 березня 2020 р. № 211, листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020, протоколу № 2 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 у всіх закладах освіти оголошено карантин. Вона наголосила, що кожен заклад освіти повинен розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять  з учнями закладів освіти під час карантину і на сайті закладу освіти розмістити відповідну інформацію.

Нормативно-правове забезпечення щодо організації навчальних занять за допомогою дистанційних технологій та відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації проаналізувала начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Світлана БИРЧЕНКО.

Завідувач кафедри освітніх та інформаційних технологій  комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Лариса ПЕТРОВА розповіла про шляхи проведення дистанційного навчання.

Про особливості проведення навчальних занять та їх відпрацювання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти інформувала директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Наталія САМОЙЛЕНКО.« повернутися до списку новин