Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

ВЧИТЕЛІ ІСТОРІЇ ВДОСКОНАЛЮЮТЬ СВОЮ ПРОФЕСІЙНУ МАЙСТЕРНІСТЬ

Провідна роль у реалізації визначених завдань належить вчителю, який має працювати на рівні сучасних вимог, постійно удосконалюючись, розвиваючи і збагачуючи свою професійну компетентність

Такого висновку дійшли учасники районного семінару-практикуму «Новітні методичні прийоми при викладанні предмету історія України».

«Всі методичні прийоми у навчальному процесі відіграють організуючу роль, тому застосовувати їх треба цілеспрямовано і з конкретними пізнавальними завданнями», – зазначила, відкриваючи семінар-практикум, директор Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тетяна МАТЯШ.

Методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Віра НЕМЧЕНКО ознайомила присутніх із методичними рекомендаціями щодо особливостей використання новітніх методичних прийомів у навчанні, які стимулюють введення інноваційних форм роботи.

У форматі «круглого столу» учасники отримали відповіді на запитання та мали можливість ознайомитись з практичним досвідом вчителя історії та правознавства Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олени ПИШНЕВСЬКОЇ.

«Сьогоднішній семінар – це професійне спілкування, взаємообмін педагогічними новинками, який допоміг колегам у вирішенні проблем, збагатив власний досвід новими ідеями», – наголосила Віра Немченко.« повернутися до списку новин