Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

ІНТЕРНЕТ МАЄ БУТИ У КОЖНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ СУМЩИНИ

На цьому наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК під час апаратної наради

Цьогоріч держава виділила кошти у сумі 21 млн грн на забезпечення Інтернетом шкіл Сумської області, проте наразі використано лише 700 тис грн.

«Реформування освіти передбачає впровадження сучасного освітнього середовища, але цей процес гальмує технічний бар’єр. Зокрема, відсутність належного доступу освітніх закладів до Інтернету. Це означає, що там неможливо використовувати Інтернет для роботи з будь-яким освітнім контентом», – зазначила Ірина Купрейчик.

Директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА повідомила, що Міністерством освіти були розроблені методичні рекомендації у відповідності до яких Департаментом освіти були розподілені всі кошти на відділи освіти в області.

За її словами, наразі у м. Суми вже укладені угоди з відповідними надавачами послуг і триває проплата послуг щодо забезпечення доступу закладів освіти до Інтернету, у м. Глухів тільки розпочинається така робота,  у м. Конотоп оголошено тендер. У м. Лебедин за кошти місцевого бюджету проведений Інтернет, а за кошти субвенції буде зроблений розгалужувач по закладам освіти. У Ромнах Інтернет був, тому запит на отримання коштів з субвенції не подавали. У Буринському та Кролевецькому районах проведено тендери, триває погодження у Державному агентстві. У Глухівському районі повторно проводиться процедура відкритих торгів, аукціон запланований на 3 жовтня. У Конотопському районі вже проведений тендер і сьогодні буде укладено договір.

За підсумками розгляду цього питання Ірина Купрейчик закликала всіх відповідальних за цей процес осіб прискорити роботу щодо створення сучасного освітнього простору у навчальних закладах Сумщини.« повернутися до списку новин