Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

У рамках тижня керівники гуртків організували та провели цікаві та нетрадиційні заходи, творчі майстерні, практичні заняття, конкурсні програми

Роменський районний центр дитячої та юнацької творчості став осередком виховного простору, де у вільний від шкільних занять час діти і підлітки спілкувались з однолітками, мали змогу відчути себе особистостями, перевірити свої потенційні здібності, реалізовуючи і стверджуючи власне «Я».

Вихованці екологічного гуртка взяли участь у Всеукраїнському челенджі «Я прибрав – твоя черга 2». Юні туристи пройшли практичний курс спеціальної туристської підготовки. Керівники вокальних та хореографічних гуртків провели відкриті заняття на свіжому повітрі.

Вихованці художніх гуртків взяли участь у майстер-класі по розпису тканини за темою «Мрії про мир». Творчий процес захопив не тільки дітей, а й дорослих.

Вихованці театрального гуртка провели майстер-клас з театральної майстерності, внаслідок чого діти отримали неабиякий досвід, що допоміг відкрити в собі нові акторські здібності.

Керівники гуртків соціо-гуманітарного спрямування також підійшли творчо та креактивно до проведення заходів. Діти вчились малювати пальчиками, створювати екоподарунки з природніх матеріалів та неймовірні картини в техніці «декупаж».

Робота гуртківців «Торбинка з сюрпризом» відправилась до Туреччини для дитячого аніматора, який раніше відвідав гурток.

Наші спортсмени також не залишились осторонь від Тижня позашкілля. Каратисти отримали неоціненний досвід під час учбових зборів з головним тренером збірної України з кіокушинкай карате.

Під час Тижня позашкільної освіти діти не тільки займалися в гуртках, а й активно подорожували Сумщиною. Саме завдяки таким виїзним заняттям у дітей прокидається бажання читати і перечитувати сторінки літопису рідного краю.« повернутися до списку новин