Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області

УЧНІВСТВО РОМЕНЩИНИ ПОДАРУВАЛО ЧАСТИНКИ СВОЇХ СЕРДЕЦЬ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

Вдало поєдналися християнські традиції зі спадщиною українського козацтва та воїнів незалежної України в концертній програмі, що відбулась у рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» на території військової частини, яка дислокується в місті Ромни

«Сьогодні всіх військових вітаємо з наступаючим світлим святом Днем Святого Миколая. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть найкращі побажання: добра, світлого настрою, професійних успіхів!», – звернулась до військовослужбовців 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олена ШАПОВАЛОВА.

Це перший мистецький проект всеукраїнського рівня, що відбувається одночасно в усіх регіонах України і має на меті подарувати частинку свого душевного тепла захисникам України. Учнівство Роменського району не залишились осторонь, а з радістю долучилось до привітань військовослужбовців.

Захід відбувся за участі учнівських і педагогічних колективів Рогинської та Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учнів Опорного навчального закладу «Великобубнівська ЗОШ І-ІІІ ст.», Перехрестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованців Великобубнівської сільської дитячої музичної школи та Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості, народного аматорського вокального ансамблю «Срібні джерела», Миколи ПАЛЬЧИКА, Юрія КОРНУХА та Миколи ШАПОВАЛА.

Концерт для воїнів був захоплюючим: артисти звеселили військовослужбовців чудовими українськими піснями, народними танцями, прекрасним вокалом та різдвяним вертепом. Через танцювальні та пісенні композиції учасники свята подякували нашим захисникам, вклоняючись за їх подвиг та мирне небо, свою любов.

На завершення учні вручили воїнам подарунки та обереги, власноруч зроблені вихованцями Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості.« повернутися до списку новин